Kauba kättesaamisviisid

Kauba kättesaamine ja transport toimub reeglina peale tellimuse eest tasumist ja raha laekumist ITT Group OÜ arveldusarvele. Kauba eest saab tasuda tellimuse kinnituse alusel, mis saadetakse teie e-posti aadressile. Oma tellimust saate vaadata ja arve alla laadida "Tellimuste ajalugu" sektsioonist "Minu konto lehelt" meie poes. Kui Teil ei ole meie poes püsikliendi kontot ja sooritasite ostu külalisena, siis saate oma tellimust vaadata "Külaliste tellimuste" lehelt meie poes.   

Kaupa toimetatakse tellijateni  tööpäevadel E-R.

Kauba kättetoimetamist ei toimu riiklike pühade ajal. 

SmartPOST

Kauba transpordiks kasutame vaikimisi SmartPOSTi pakiautomaadi teenust. Kliendi soovil saadame kauba Omniva pakiautomaadi vahendusel. Teenuse hind sõltub kauba kogusest. Täpne hind välja toodud arvel. 

Kuller

Kauba saadame kliendile vaikimisi Omniva kulleriga. Teenuse hind sõltub kauba kogusest. Täpne hind välja toodud arvel. 

Kliendi soovil saadame kauba tellijani mõne teise kullerettevõtte vahendusel. Teenuse hind sõltub kauba kogusest. Täpne hind välja toodud arvel.

Tulen ise järgi

Tellitud kaubale saab ise järgi tulla ITT Group OÜ kontorisse Akadeemia tee 21b - B127 (täpne juhend ettevõtte kodulehel menüüs"Kontakt" all). Ise järele tulles peab eelnevalt aja kokku leppima, saates sellekohase e-kirja aadressile info@ittgroup.ee või helistades ette telefonil 6566614. Soovitav on eelnevalt teha ülekanne või maksta kohapeal sularahas või kaardiga. 

Tarneaeg

Laos olev kaup jõuab kohale tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul. Kõik tooted, mida on võimalik panna ostukorvi, on laos olemas. 

Kui on kindel soov tellida kaupa, mida pole hetkel laos, siis tuleks sellest eraldi e-posti teel teada anda. 

E-poest ostmiseks võib  ennast registreerida  e-poe kasutajaks või vormistada tellimus ilma kasutajaks registreerumata. Registreerimisel palun sisestada õiged andmed - eelkõige ees ja perekonnanimi, asukohariik ja telefon, samuti muud andmed. Puudulikult registreeritud kasutajad (põhiliselt robotite poolt tekitatud) kustutatakse ette teavitamata.