Lisakomplekt robotplatvormile RP05/06 Vaata suuremalt

Lisakomplekt robotplatvormile RP05/06

RP09

uus

Hetkel otsas

162,00 €

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

Komplekt sisaldab järgmisi komponente:

KomponentKogusAlakomponent
Iteadino 2.21Arduino
M3 x 5 isa-ema puks2Arduino
M3 x 6 polt2Arduino
M3 mutter1Arduino
Haarats väike1Manipulaator
Standard servo1Manipulaator
Mini servo 9g1Radar
HC-SR041Radar
HC hoidja1Radar
HC kaabel 15cm1Radar
M3 x 252Radar
M3 mutter6Radar
QTR-8A1Jooneandur
QTR-8A kaabel 20cm1Jooneandur
M2 x 162Jooneandur
3.6 x 5mm puks2Jooneandur
M2 mutter2Jooneandur
DRV88351Mootorikontroller
DRV signaalikaabel 10cm1Mootorikontroller
DRV toitekaabel 10cm1Mootorikontroller

 

Robotplatvorm varustatud lisakomplekti komponentidega.

NB! See toode ei sisalda robotplatvormi.

Koostamise juhend ja näitekood